Home » Wiadomości » Po zawodach » Styczniowy VGP Ząbek
Styczniowy VGP Ząbek

VICTOR TURNIEJ GRAND PRIX ZĄBEK W BADMINTONIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZĄBKI SEZON 2015/2016

16 stycznia 2016 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach zaczęliśmy nowy rok czwartym z ośmiu turniejów badmintona z cyklu Grand Prix Ząbek o Puchar Burmistrza.

Rozpoczęły dzieci z klas 1-3. Wygrał Tomek Kotlarski, przed Kacprem Gajosem i Zosią Krawczyk.

U dziewcząt z klas 4-6 wygrała Ania Kotlarska przed Basią Seweryn i Anią. W cyklu prowadzi Ania Rosa przed Anią Kotlarska i Samirą.

Z kolei u chłopców z klas 4-6 po zaciętych pojedynkach wygrał Miłosz Siepsiak przed Kacprem Korczyńskim i Michałem Wiśniewskim. Miłosz umocnił się na prowadzeniu w całości cyklu i wyprzedza swojego brata Maksa i Jakuba Ryńca.
Wśród gimnazjalistek wygrała Karolina Łukomska przed Olą Kiryluk i Agnieszką Dziejarską. W generalce prowadzi Karolina, przed Marysią Rosa i Magdą Krupą.

W kategorii gimnazjum chłopców podium utworzyli na zmianę Garwolin i Ząbki. Wygrał Konrad Kalinowski przed Jakubem Walochą i Adamem Walochą, czwarty był Kacper Winek z Garwolina. W klasyfikacji prowadzi Jakub Walocha przed Kacprem Winkiem i swoim bratem Adamem.

Na koniec turnieju dziecięcego - gry podwójne. Bezkonkurencyjni byli Kacper Winek i Konrad Kalinowski, drugie miejsce zajęli Błażej Krawczyk i Anią Rosa, a trzecie Adam i Jakub Walocha. W klasyfikacji prowadzi Kuba Walocha, przed Adamem Walocha. Trzeci jest Kacper Winek.

Po dekoracji wylosowaliśmy akcesoria badmintonowe i rakietkę, ufundowane przez naszego sponsora firmę Sportimpex, dystrybutora marki Victor. Nagrodę główną, rakietę Victor, wylosował Tomek Kotlarski z Garwolina.
Dorośli zaczęli z małym opóźnieniem. U pań wygrała Jola Parafiańczuk przed Kasią Piskorską i Alicją Drężek. Dzięki zwycięstwu Jola umocniła się na pozycji liderki, druga jest Kasia Piskorska, a trzecia Asia Mądry. Warte odnotowania jest to , że aż trzynaście Pań stawiło się do rozgrywek.

U amatorów walka bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężył Paweł Bieliński przed Michałem Kołdejem. Trzecie miejsce zajęli Michał Korecki i Jolanta Parafiańczuk. W generalce prowadzi Paweł Bieliński przed Jarkiem Hałatkiewiczem i Michałem Koreckim.

U zaawansowanych wygrał startujący po raz pierwszy w tym sezonie, Tomek Mądry przed Jackiem Kutlą i debiutującym na naszym turnieju Rafałem Tomaszkiewiczem. W cyklu prowadzi Wiesiek Gajos przed Jackiem Kutlą i Tomkiem Łepkowskim.

I na koniec nasz blitzkrieg, czyli najszybszy turniej gier podwójnych. Jak wygrywać przypomnieli sobie Wiesiek Gajos i Michał Korecki i to oni wywalczyli pierwsze miejsce, drugie zajęli Jola Parafiańczuk i Michał Kołdej, a trzecie Marek Klonowski i Alicja Drężek. W klasyfikacji generalnej prowadzi Michał Korecki i Wiesiek Gajos. Trzecie zajmuje Jarek Hałatkiewicz.

Następny ząbkowski turniej już po feriach zimowych czyli 20 lutego.
Do zobaczenia

Marek Krawczyk


Linki
Wyniki turnieju 16.01.2016
Zdjęcia 16.01.2016 Ząbki
Linki do plików
Klasyfikacja VGP Ząbek
Dodaj komentarz
Pożegnanie

Drogie badmintonistki, badmintoniści, entuzjaści, a także Ci, którzy entuzjastami badmintona najwyraźniej nie są, ale lubią sobie popisać na forum. Przez ostatnie 12,5 roku prowadziłem badmintonnews.pl. Kiedy zostałem przewodniczącym Rady Weteranów ...

© badmintonnews.pl
Dowiedz się więcej
Po zawodach »
Grand Prix Victora
II MP SS6
VI Mistrzostwa Polski Amatorów
VGP Ząbki
Styczniowy VGP Ząbek
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek
Wiadomości »
Pożegnanie
Badminton dla dzieciaków
Podwyższenie składek PZBad - pismo ...
Nowa lokalizacja i termin GRAND ...
Nowa formuła GRAND PRIX Amatorów w ...
Prośba o uzględnianie na turniejach ...
Informacje ze świata »
Bartek mistrzem Indonezji
Carlton Irish Para-Badminton ...
Para-Badminton Education Course
Złote Peru
World Championships w ...
Parabadminton - Indonezja ...
Ogłoszenia »
Obóz Letni w Piecniku
Kurs - trener badmintona
Nowości regulaminowe GRAND PRIX ...
Obozy letnie
Kurs trenerski
1% na Nicole Knysak
Reklama | Napisz do nas      
© 2002-2008 badmintonnews.pl