Home » Wiadomości » Po zawodach » Trzeci w sezonie Victor ...
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek

5 grudnia 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach odbył się trzeci z ośmiu turniejów badmintona z cyklu Grand Prix Ząbek o Puchar Burmistrza.
Rozpoczęły dzieci z klas 1-3. U chłopców wygrał Tomek Kotlarski, a u dziewcząt Basia Stasiak. Drugie miejsce dla Dominiki Kubańskiej, a trzecie dla Zosi Krawczyk. W klasyfikacji generalnej prowadzi Zosia przed Tomkiem Kotlarskim i Kacprem Gajosem.

U dziewcząt z klas 4-6 wygrała Ania Kotlarska przed Anią Rosa i Samirą Salameh. W cyklu prowadzi Ania Rosa przed Ania Kotlarska i Samirą.
Chłopców z tej kategorii wiekowej przybyło na turniej ośmiu. Wygrał Miłosz Siepsiak przed Jakubem Ryńcem i debiutującym w naszym turnieju Kacprem Korczyńskim. Miłosz umocnił się na prowadzeniu w całości cyklu i wyprzedza Jakuba Ryńca i swojego brata Maksa.

Wśród gimnazjalistek wygrała Karolina Łukomska przed Marysia Rosa i taka sama kolejność jest w klasyfikacji generalnej.
U chłopców gospodarze oddali pole gościom i wygrał Karol Szempliński ze Starych Babic, wyprzedziwszy Konrada Kalinowskiego i Kacpra Winka z Garwolina. Prowadzenie w cyklu utrzymał Adam Walocha, drugi jest Kacper Winek, a trzeci Jakub Walocha.

Na koniec turnieju dziecięcego - gry podwójne. Bezkonkurencyjni byli Adam Walocha i Kuba Walocha, drudzy Kacper Winek i Konrad Kalinowski, a trzeci Błażej Krawczyk i Karol Szempliński. W klasyfikacji prowadzi Kuba Walocha, przed Adamem Walocha. Trzeci jest Kacper Winek.

Po dekoracji wylosowaliśmy akcesoria badmintonowe i rakietkę, ufundowane przez naszego sponsora firmę Sportimpex, dystrybutora marki Victor. Szczęśliwcem okazała się Zosia Krawczyk, która wylosowała rakietę.
Dorośli zaczęli z małym opóźnieniem. U pań wygrała Jola Parafiańczuk przed Kasią Piskorską i Alicją Drężek. Dzięki zwycięstwu Jola wyprzedziła Kasię w punktacji ogólnej, trzecie miejsce zajmuje Asia Mądry, która dzisiaj musiała zadowolić się miejscem czwartym.

U panów amatorów prawdziwa walka. Ostatecznie zwyciężył Paweł Bieliński przed Jarkiem Hałatkiewiczem i Irkiem Wróblewskim. W generalce Jarek z trzeciego miejsca wskoczył na pierwsze, drugi jest Paweł Bieliński, a trzeci - dotychczasowy lider- Michał Korecki.

U zaawansowanych wygrał, dawno nieoglądany w Ząbkach, Marcin Wybierek przed Norbertem Wiechą i Tomkiem Łepkowskim. W całym cyklu prowadzi Wiesiek Gajos, przed kontuzjowanym Jackiem Kutlą i Tomkiem Łepkowskim.
I na deser tradycyjnie turniej gier podwójnych. Bezkonkurencyjni byli Marcin Wybierek i Norbert Wiecha, którzy w finale pokonali Maćka Kołdeja i Jolę Parafiańczuk. Trzecie miejsce zajęli Adam Juszczyk i Paweł Jaroszek. Prawdziwą sensacją jest utrata prowadzenia w klasyfikacji generalnej przez Wieśka Gajosa i Michała Koreckiego na rzecz Tomka Łepkowskiego i Jarka Hałatkiewicza, po ponad roku liderowania.

Ponieważ następny turniej jest 16 stycznia 2016 roku, życzę wszystkim zawodnikom i kibicom Wesołych Świat Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Do zobaczenia
Marek Krawczyk


Linki do galerii zdjęć
Galeria 1
Linki do plików
Klasyfikacja Ząbki po 5.12.2015
Dodaj komentarz
Pożegnanie

Drogie badmintonistki, badmintoniści, entuzjaści, a także Ci, którzy entuzjastami badmintona najwyraźniej nie są, ale lubią sobie popisać na forum. Przez ostatnie 12,5 roku prowadziłem badmintonnews.pl. Kiedy zostałem przewodniczącym Rady Weteranów ...

© badmintonnews.pl
Dowiedz się więcej
Po zawodach »
Grand Prix Victora
II MP SS6
VI Mistrzostwa Polski Amatorów
VGP Ząbki
Styczniowy VGP Ząbek
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek
Wiadomości »
Pożegnanie
Badminton dla dzieciaków
Podwyższenie składek PZBad - pismo ...
Nowa lokalizacja i termin GRAND ...
Nowa formuła GRAND PRIX Amatorów w ...
Prośba o uzględnianie na turniejach ...
Informacje ze świata »
Bartek mistrzem Indonezji
Carlton Irish Para-Badminton ...
Para-Badminton Education Course
Złote Peru
World Championships w ...
Parabadminton - Indonezja ...
Ogłoszenia »
Obóz Letni w Piecniku
Kurs - trener badmintona
Nowości regulaminowe GRAND PRIX ...
Obozy letnie
Kurs trenerski
1% na Nicole Knysak
Reklama | Napisz do nas      
© 2002-2008 badmintonnews.pl