Home » Wiadomości » Po zawodach » VGP Ząbek o puchar ...
VGP Ząbek o puchar Burmistrza

7 listopada 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ząbkach odbył się drugi z ośmiu turniejów badmintona z cyklu Grand Prix Ząbek o Puchar Burmistrza.

Dzieci z klas 1-3 dopisały i mogliśmy rozegrać oddzielnie zawody chłopców i dziewczynek. U dziewcząt wygrała Hania Lewandowska przed Karoliną Kowalczuk i Leną Winek z Garwolina. U chłopców wygrał Tomek Kotlarski przed Kacprem Gajosem i Antkiem Getką. W klasyfikacji dzieci prowadzi Kacper Gajos przed Leną Winek i Zosia Krawczyk.

U dziewcząt z klas 4-6 na czele dwie Anie. Wygrała Kotlarska przed Rosą, a trzecie miejsce dla Samiry Salameh. W klasyfikacji odwrotnie. Prowadzi Ania Rosa przed Ania Kotlarską .
U chłopców z klas 4-6 zwyciężył Miłosz Siepsiak przed Jakubem Ryńcem i Maksem Siepsiakiem.
W generalce kolejność jest identyczna.

I czas na gimnazjum. U dziewcząt Karolina Łukomska przed Marysią Rosą i tak samo jest w klasyfikacji. U chłopców na czele bracia Walocha. Wygrał Adam przed Kubą, a trzeci był Błażej Krawczyk. Braci na podium w klasyfikacji dzieli Kacper Winek, który jest drugi.
W grach podwójnych wygrali Kuba Walocha i Błażej Krawczyk przed Adamem Walocha i Kubą Dworzakiem oraz Karolina Łukomska w parze z Kacprem Winkiem. W klasyfikacji prowadzi Kuba Walocha przed Kacprem Winkiem i Adamem Walocha.

Tradycyjnie wylosowane były upominki ufundowane przez dystrybutora marki Victor firmy Sportimpex. Główną nagroda był tym razem termobag na rakiety.
U dorosłych prawdziwe oblężenie, tak dużo ludzi nasz turniej jeszcze nie widział. Istniało nawet niebezpieczeństwo nocnych gier, ale przy grach podwójnych rozegranych tym razem pucharowo, udało się zakończyć o przyzwoitej porze.

U pań wygrała Jola Parafiańczuk przed Kasią Piskorską i Moniką Łepkowską. W generalnej tyle samo punktów mają Jola i Kasia , a trzecie miejsce zajmuje Asia Mądry.

U Panów wygrał Paweł Bieliński przed Michałem Kołdejem i Irkiem Wróblewskim. W całości prowadzi Kasia Piskorska przed Michałem Koreckim i Jarkiem Hałatkiewiczem.

W grupie zaawansowanej wygrał Jacek Kutla, przed Wieśkiem Gajosem i Wojtkiem Adamskim. Po dwóch turniejach też prowadzi Jacek przed Wieśkiem, trzeci jest Wiktor Krawczyk.

Gry podwójne, rozgrywane wyjątkowo pucharem, wygrała para Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz przed Wieśkiem Gajosem i Michałem Koreckim i Michałem Kołdejem i Jolą Parafiańczuk.

W cyklu czterech zawodników ma tę sama liczbę punktów: Wiesiek Gajos , Michał Korecki , Tomek Łepkowski i Jarek Hałatkiewicz.
Wielkie podziękowania dla Asi i Jacka za ogromny wkład pracy . Bez Nich nie dałoby się tego przeprowadzić.
I to tyle. Następny turniej już 5 grudnia w przeddzień Mikołajek. Prezenty mile widziane.

Zapraszam
MAREK KRAWCZYK

Linki do plików
Klasyfikacja
Dodaj komentarz
Pożegnanie

Drogie badmintonistki, badmintoniści, entuzjaści, a także Ci, którzy entuzjastami badmintona najwyraźniej nie są, ale lubią sobie popisać na forum. Przez ostatnie 12,5 roku prowadziłem badmintonnews.pl. Kiedy zostałem przewodniczącym Rady Weteranów ...

© badmintonnews.pl
Dowiedz się więcej
Po zawodach »
Grand Prix Victora
II MP SS6
VI Mistrzostwa Polski Amatorów
VGP Ząbki
Styczniowy VGP Ząbek
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek
Wiadomości »
Pożegnanie
Badminton dla dzieciaków
Podwyższenie składek PZBad - pismo ...
Nowa lokalizacja i termin GRAND ...
Nowa formuła GRAND PRIX Amatorów w ...
Prośba o uzględnianie na turniejach ...
Informacje ze świata »
Bartek mistrzem Indonezji
Carlton Irish Para-Badminton ...
Para-Badminton Education Course
Złote Peru
World Championships w ...
Parabadminton - Indonezja ...
Ogłoszenia »
Obóz Letni w Piecniku
Kurs - trener badmintona
Nowości regulaminowe GRAND PRIX ...
Obozy letnie
Kurs trenerski
1% na Nicole Knysak
Reklama | Napisz do nas      
© 2002-2008 badmintonnews.pl