Home » Wiadomości » Po zawodach » VGP Ząbek 2015/2016
VGP Ząbek 2015/2016

VICTOR TURNIEJ GRAND PRIX ZĄBEK W BADMINTONIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZĄBKI SEZON 2015/2016

3 października 2015 w hali sportowej Gimnazjum numer 1 w Ząbkach rozpoczęliśmy kolejny sezon badmintonowych zmagań o Puchar Burmistrza. Sponsor tytularny ten sam (firma Sportimpex – dystrybutor marki Victor), organizatorzy ci sami ( MOSIR ,MKS Ząbki , Gimnazjum nr 1 ), nic tylko grać!

Od tego sezonu wprowadziliśmy nowość - aby zachęcić dzieci do uczestnictwa będziemy losować rakietę badmintonową i gadżety reklamowe ufundowane przez firmę Sportimpex .
Podczas pierwszego turnieju 5 osób wylosowało mini lotki i breloczki, a Zofia Krawczyk z warszawskiej Akademii Badmintona wylosowała rakietę Victor – Gratuluję.
Ale do wyników. Frekwencja u dzieci nie powalała (mam nadzieję, że będzie tylko lepiej). W kategorii najmłodszych wygrał Kacper Gajos (MKS ZĄBKI), przed Leną Winek z Garwolina i drugą Zosią Krawczyk z naszego lokalnego MKS ZĄBKI.

W kategorii klas 4-6 dziewcząt zwyciężyła Ania Rosa (WWL BADMINTON CLUB) przed Hanią Lewandowską (MUKS VICTOR) i Zofią Krawczyk (Akademia Badmintona).

W gimnazjum dziewcząt niepokonana była Karolina Łukomska (WWL Badminton Club), druga Magdalena Krupa (MUKS VICTOR) i Marysia Rosa (WWL BADMINTON CLUB) .

Największa frekwencja w kategorii gimnazjum chłopców gdzie tym razem dominowali zawodnicy z Garwolina . Pierwszy był Kacper Winek, a trzeci Konrad Kalinowski. Chłopców przedzielił i zajął drugie miejsce Adam Walocha (MKS ZĄBKI).
Na koniec części dziecięcej w grze podwójnej zwyciężyli Kacper Winek i Konrad Kalinowski przed Adamem i Kubą Walocha. Trzecie miejsce zajęli Błażej Krawczyk i Ania Rosa.
W kategoriach dorosłych pojawiło się sporo osób. W kategorii kobiet wygrała Kasia Piskorska przed Jolą Parafiańczuk i Izą Pomykała.

U panów w kategorii średniozaawansowanej zwyciężył wracający po kontuzji Tomek Łepkowski, przed Kasią Piskorską i Jarkiem Hałatkiewiczem.

U bardziej zaawansowanych górą był Wiktor Krawczyk przed Dawidem Maronem i Jackiem Kutlą .
Gra podwójna to już popis „starych” mistrzów: Michała Koreckiego i Wieśka Gajosa, którzy w finale pokonali Tomka Łepkowskiego i Jarka Hałatkiewicza .
Trzecie miejsce zajęli Janek Grabowski i Adam Juszczyk.
Kolejny turniej 7 listopada, na który już serdecznie zapraszam

MAREK KRAWCZYK

Linki
Wyniki
Linki do plików
Klasyfikacja
Dodaj komentarz
Pożegnanie

Drogie badmintonistki, badmintoniści, entuzjaści, a także Ci, którzy entuzjastami badmintona najwyraźniej nie są, ale lubią sobie popisać na forum. Przez ostatnie 12,5 roku prowadziłem badmintonnews.pl. Kiedy zostałem przewodniczącym Rady Weteranów ...

© badmintonnews.pl
Dowiedz się więcej
Po zawodach »
Grand Prix Victora
II MP SS6
VI Mistrzostwa Polski Amatorów
VGP Ząbki
Styczniowy VGP Ząbek
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek
Wiadomości »
Pożegnanie
Badminton dla dzieciaków
Podwyższenie składek PZBad - pismo ...
Nowa lokalizacja i termin GRAND ...
Nowa formuła GRAND PRIX Amatorów w ...
Prośba o uzględnianie na turniejach ...
Informacje ze świata »
Bartek mistrzem Indonezji
Carlton Irish Para-Badminton ...
Para-Badminton Education Course
Złote Peru
World Championships w ...
Parabadminton - Indonezja ...
Ogłoszenia »
Obóz Letni w Piecniku
Kurs - trener badmintona
Nowości regulaminowe GRAND PRIX ...
Obozy letnie
Kurs trenerski
1% na Nicole Knysak
Reklama | Napisz do nas      
© 2002-2008 badmintonnews.pl