Home » Wiadomości » Ogłoszenia » Netto Cup 2015
Netto Cup 2015

Ruszyła strona Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona Netto Cup 2015 (14-15 marzec), a wraz z nią formularz zgłoszeniowy do tegorocznej edycji – www.nettocup.pl. Zaglądajcie na nią, bo będziemy tam zamieszczać wszystkie najważniejsze newsy. Zapraszamy także na nasz fejsbukowy profil Netto Cup. Poza najświeższymi informacjami i badmintonowymi ciekawostkami, już niebawem ruszą konkursy z nagrodami.

Na prośbę Rady Seniorów zmieniamy datę losowania na piątek 13.03.2015 r na godzinę 9.00, tak abyście otrzymali maile i mogli sprawdzić na stronie www wyniki losowania i harmonogram sobotnich gier dużo szybciej niż w latach poprzednich. Obiecaliśmy, że do 12.00 w piątek wyniki losowania i harmonogram gier będzie opublikowany do Waszej wiadomości.

Druga, niezwykle ważna zmiana, mająca wpływ na losowanie, dotyczy uczestników turnieju sobotniego (kategorie open i seniorzy). Od tego roku, w związku z wprowadzeniem systemu komputerowego do przeprowadzenia rozgrywek, spada na Was obowiązek wcześniejszego podawania także par do gier podwójnych (deble, miksty) we wszystkich kategoriach (do środy 11.03). Wcześniej można było jeszcze „dobierać się” na hali, bo losowanie było przeprowadzane około 12.00 w hali już w czasie trwania rozgrywek singlowych. W tym roku w czasie piątkowego losowania rozlosujemy także gry podwójne i podamy to do wiadomości. Dopisanie pary w sobotę na hali nie będzie już możliwe.
W turnieju niedzielnym (amatorzy i dzieci) wszystko zostaje „po staremu”, czyli będzie można podawać pary podczas rozgrywek singlowych.

W razie jakichkolwiek niejasności pozostajemy do Waszej dyspozycji, a kolejne komunikaty i informacje już wkrótce.

Pozdrawiam
Krzysztof Bobala

Dodaj komentarz
Pożegnanie

Drogie badmintonistki, badmintoniści, entuzjaści, a także Ci, którzy entuzjastami badmintona najwyraźniej nie są, ale lubią sobie popisać na forum. Przez ostatnie 12,5 roku prowadziłem badmintonnews.pl. Kiedy zostałem przewodniczącym Rady Weteranów ...

© badmintonnews.pl
Dowiedz się więcej
Po zawodach »
Grand Prix Victora
II MP SS6
VI Mistrzostwa Polski Amatorów
VGP Ząbki
Styczniowy VGP Ząbek
Trzeci w sezonie Victor GP Ząbek
Wiadomości »
Pożegnanie
Badminton dla dzieciaków
Podwyższenie składek PZBad - pismo ...
Nowa lokalizacja i termin GRAND ...
Nowa formuła GRAND PRIX Amatorów w ...
Prośba o uzględnianie na turniejach ...
Informacje ze świata »
Bartek mistrzem Indonezji
Carlton Irish Para-Badminton ...
Para-Badminton Education Course
Złote Peru
World Championships w ...
Parabadminton - Indonezja ...
Ogłoszenia »
Obóz Letni w Piecniku
Kurs - trener badmintona
Nowości regulaminowe GRAND PRIX ...
Obozy letnie
Kurs trenerski
1% na Nicole Knysak
Reklama | Napisz do nas      
© 2002-2008 badmintonnews.pl