Home » Wiadomo¶ci » Informacje ze ¶wiata » ILAVA Youth ...
ILAVA Youth International

W dniach 8-10.11.2013 na Słowacji równolegle z turniejem juniorów Victor Slovak Junior 2013 odbył sie międzynarodowy turniej ILAVA Youth International w kategorii wiekowej U-15, gdzie oprócz gospodarzy wzięli udział zawodnicy z Czech, Austrii, Ukrainy, Białorusi, Estonii i Polski.

Br±zowy medal wywalczyła Olga Miksza w grze pojedynczej, przegrywaj±c w trzech setach dopiero w półfinale z dobrze dysponowan± w tym dniu zwyciężczyni± turnieju Juli± Bitsoukov± z Białorusi. W drodze do półfinalu Olga pokonała w dwóch setach rozstawian± z numerem 3 Sarę Pavlikov± 21-11, 21-19, a następnie turniejow± 2 Sarę Staskov± 21-16, 21-10.

W grze podwójnej Olga razem z Id± Wi¶niewsk± dotarły w turnieju do ćwierćfinału, gdzie pokonane zostały przez parę z Czech Bertę Ausbergerov± i Veronikę Srncov± 21-13, 21-13. Czeska para wygrała cały turniej pokonuj±c w finale inna parę z Czech: Michaelę Fuchsov± i Pavlinę Krpatov±.